Çevre ve Sınır Alarm Sistemleri

Çevresel güvenlik sistemleri, bir bölgenin fiziksel sınırlarının giriş veya çıkış yönünde aşılmaya çalışıldığını veya ne zaman aşılmaya çalışıldığını tespit eden ve kontrol merkezine bilgi ileten sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde, büyük işletmelerin ve kurumların çevre güvenliğini sağlıyoruz.

TEL: (0324) 515 00 76

Çevreleyen çite, yer altına veya zemine monte edilebilen alarm sensör elemanları

Çevreleyen çite, yer altına veya zemine monte edilebilen sensör elemanları ile kullandığımız sistem, koruma çiti tırmanma veya kesme gibi girişimler için merkezi derhal alarm olarak bildiren yaklaşık 16 farklı teknoloji sunar.

Bu sistemler kapalı devre televizyon sistemleri ile matrisler üzerinden entegre edilmiştir. Bir bölgeden alarm geldiğinde, o bölgedeki kamera görüntüleri otomatik olarak ekranda gösterilir ve güvenlik görevlisi derhal görsel olarak bilgilendirilir. 

Tamamen Görünmez

Güvenlik çözümümüz tamamen görünmez çünkü sensörler gömülüdür. Bu nedenle, dış mekanınızın görünümünü değiştirmez ve davetsiz misafirlerden tamamen gizlenir.

Çevresel Koşullara Bağışıklık

Gömülü çevre sistemimiz çevresel koşullar ve değişikliklerden dolayı bozulmaz. Her türlü hava etkisine karşı bağışıklık kazanır; Yağmur mu? sis mi? rüzgar esiyor mu? kar yağıyor mu?. Sistemimizin herhangi bir aksaklık ve arıza olmadan çalışacağından emin olabilirsiniz.

Kolay ve Hızlı Kurulum

Sensörlerimizin kurulumu kolaydır. Dış mekan güvenlik sistemimize karar verirseniz rutin yaşamınız bozulmayacaktır, çünkü kurulumu çok zaman almayacaktır.

En Son Teknoloji

Özel bahçe koruma çözümümüz, boşluklar veya hatalar olmadan marka güvenliği sağlar. Kırmak veya atlamak zordur. Bunu mümkün kılmak için, en son teknolojiyi kullanıyoruz ve akıllı uyarlama algoritmalarını takip ediyoruz. Herhangi bir kişi bu sistemin altını kazmaya veya sabote etmeye çalışırsa, alarm çalar.

Koruma Geliştirme

Bir davetsiz misafir ne zaman evinize veya işyerinize girmeye çalışırsa, sistem varlığını hemen algılar ve evinize yaklaşmadan çok önce alarmı çalar. Bu onların binanıza girmelerini önler.

Hassasiyet Ayarı

Özel bahçe koruma çözümü her tür mülk için uygundur ve çeşitli hassasiyet seviyelerine ayarlanabilir. Bu, gerçek bir tehdit veya olay olmadığında alarmın çalmasını önler ve hem duyusal hem de olay düzeyinde kolay ayar özelliği sunar.

Çevre ve Sınır Alarm Sistemleri
Detaylı bilgi, Satış ve Kurulum Konusunda Yardım İçin Lütfen Arayınız 0324 515 00 76 – 0532 736 19 44
iletişim sayfası için tıklayınız
top