Eve Güvenlik Kamerası Kurulumu

Genel

Eve Güvenlik Kamerası Kurulumu

Eve Güvenlik Kamerası Kurulumu

Kablosuz güvenlik kamerası kurulumu konusunda hizmet veren Tuğra Güvenlik, son teknoloji ip kamera kurulumu başta olmak üzere bir çok sistemi entegre edebilmektedir.

Eve kamera sistemi kurma fiyatları ücretsiz keşif hizmetimizle belirlenerek size en uygun ve kaliteli güvenlik kamera çeşitleri ile sunulmaktadır.

Ev sahibi olarak, güvenlik kamerası veya alarm sistemleri için, kablolu ya da kablosuz olarak kullanılabilecek birçok seçenek vardır. Bu sistemlere ek olarak duman, yangın ve karbonmonoksit dedektörleri, tuş takımları, video göstergeleri ve hareket veya sensör dedektörleri entegre edilebilir.

Yerleşik video seçeneklerimiz arasında gece görüşü (kızılötesi) kameralar, dome kameralar, dış mekan kameraları ve ağ (IP) kameralar ile çekilen görüntüleri saklamak için DVR’ler bulunur. Ailenizin güvenliği için Güvenlik Kameraları öncelikleriniz arasında olmalıdır.

Soru, Görüş ve Önerileriniz için mutlaka arayınız: 0324 515 00 76 – 0532 736 19 44

Ücretsiz Keşif Formu

iletişim Sayfası

Tuğra Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri yaşam tarzınız, bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için özel bir sistem tasarlar. Sizi ve ailenizi güvende tutmaktan fazlasını yaparak size rahatlık sağlar ve kurulan sistemle nerede olursanız olun evinize bağlanabilirsiniz. Eve güvenlik kamerası kurulumu yaptığımız sistemler en iyi marka ürünlerden oluşmaktadır, çünkü ailenin her üyesi için yeterince kolay olduğundan, gerçekten takdir edeceğiniz bir sadelik ve rahatlık düzeyi sağlar.

top