Fabrika ve Tesis Güvenlik Sistemleri

Fabrika ve Tesis Güvenlik Sistemleri

Güvenlik kamerası, Yangın ve Hırsız Alarm sistemleri ile birlikte PDKS sistemleri, turnike sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, bekçi tur kontrol sistemi ve parmak izli personel takip sistemi kurulum hizmeti de vermekteyiz.

Kapsamlı ve özel bir çözüm bulmak ve seçim yapmak, endüstriyel şirketler için göz korkutucu bir görev haline gelmiştir.

Tuğra Güvenlik olarak, ticari ve endüstriyel işletme alanlarında güvenlik operasyonlarını geliştirerek, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş uçtan uca entegre edilmiş endüstriyel güvenlik çözümleri sunuyoruz.

Güvenlik operasyonlarınızın kolaylığını sağlamak için teknoloji entegrasyonu ile birlikte, endüstriyel kayıp önleme çözümlerine yönelik saldırı tespit ve hırsız alarmları, ticari erişim kontrol sistemleri, video gözetimi ve analitiği, yangın ve can güvenliği ve RFID sistemleri alanlarında endüstri lideri güvenlik çözümlerinden yararlanıyoruz.

Çözümlerimiz, şirket çalışanları, müşterileri, ziyaretçileri, tesisleri, envanter, üretim süreçlerini ve daha fazlasını korumak için en iyi güvenlik uygulamalarını hayata geçirmenize yardımcı olur.

Uzak video yönetimi, envanter istihbarat ve bilgi yönetimi çözümleri gibi katma değerli çözümler kullanarak, şirketlerin üretkenliği ve karı artırmasına yardımcı oluyoruz.

İster bir sanayi tesisini, isterse bir fabrika koruyor olsun, ticari ve endüstriyel güvenlik uzmanlarımız endüstriyel güvenlik programlarınızı ve ticari iş operasyonlarınızı geliştirmek için endüstriyel güvenlik teknolojileri, sistemleri ve servis desteği sağlayabiliriz.

Soru, İstek ve Önerileriniz için mutlaka arayınız: 0324 515 00 76 – 0532 736 19 44

top