Geçiş Kontrol ve Güvenlik Sistemleri

Geçiş Kontrol ve Güvenlik Sistemleri

Geçiş Kontrol ve Güvenlik Sistemleri

İşyerinizin ve çalışanlarınızın güvenliği söz konusu olduğunda, yetkisiz kimselerin tesisinize erişiminin engellenmesi, belirli çalışanların hassas alanlara erişmesini belirleme ve çalışanlarınızın izinsiz erişimini engellemenin en etkili yolu geçiş kontrol ve güvenlik sistemleridir.

Her çalışanınıza bir anahtar vermek yerine, kapılarınızı bir kapı giriş kontrol sistemiyle güçlendirerek çalışanlarınızın işe girecekleri bir anahtar kart veya parmak izi tanıma gibi özel kimlik bilgilerini kullanarak işletmelere erişmelerini sağlayın. Kapı kilidini açmak için Güvenlik seviyesini ayarlayabilir, siz ve çalışanlarınız için güvenlik ve rahatlık arasında doğru dengeyi bulabilirsiniz. Bir çalışan işten ayrıldığında, daha fazla erişimi engellemek için kimlik bilgilerini devre dışı bırakmanız yeterli olacaktır.

Kartlı erişim kontrolü güvenliği sayesinde, işyerinize kimin girdiğini, ne zaman girdiğini ve hangi kapıyı kullandığını bilirsiniz. Çoğu erişim kontrol sistemi ile birlikte gelen rapor arayüzünü kullanarak çalışanlarınızın nerede olduğunu izleyebilirsiniz. Ayrıca odaları veya alanları yalnızca yetkili çalışanlara ayırabilir ve yetkisi olmayan biri bu bölümlere girmeye çalıştığında şüpheli etkinlik raporları alabilirsiniz.

Bir giriş kontrol sistemi ile işletmenize veya tesisinize girişleri kontrol edin. Binanızı veya hassas alanlarınızı özel bilgiler, gelişmiş okuyucular, alarm sistemleri ve raporlama yazılımlarımızla güvenceye alın.

Fiyatlandırma

Geçiş kontrol ve güvenlik sistemleri için ücretlendirme, istediğiniz donanıma, geleneksel bir sistemi mi yoksa IP sistemini mi seçeceğinize, işçilik maliyetine ve kaç erişim noktanız olduğuna bağlı olarak büyük ölçüde değişir. Erişim kontrol sisteminizin ne kadara mal olacağına dair kesin bir tahminde bulunmadan önce şirketimiz temsilcileriyle özel ihtiyaçlarınız hakkında konuşmanız gerekecektir.

Hangi Özelliklere İhtiyacınız Var?

İşletmenizin erişim kontrolü ve güvenliği için önemli olduğuna inandığımız özellikler konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Ürünlerin teknik yönlerini aktarıp bir fikir alışverişi yapabiliriz.

Bir erişim kontrol sistemi seçerken güvenlik en önemli faktör olmalıdır. Modası geçmiş teknoloji sunan, köşeleri kesen veya kilitleme modları ve alarmlar gibi temel güvenlik özelliklerini eksik bırakan servisler yerine bizi tercih etmekten memnuniyet duyacaksınız.

İşletmenizden çok uzaktaysanız, erişim kontrolünüzü mobil cihazlardan yönetmenizi sağlayan hizmetler sunuyoruz. Şirketiniz düzenli olarak ziyaretçi alıyorsa, sisteminiz de bu misafirlere geçici olarak erişime izin verecek seçenekler bulunmaktadır.

Detaylı bilgi, satış ve kurulum için lütfen arayınız: 0324 515 00 76 – 0532 736 19 44
top