Genel

Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri

 

Ses ve anons sistemleri için doğru adrestesiniz. Firmamız Bosch acil anons sistemleri gibi dünyaca ünlü seslendirme sistemlerini, projelendirmesini yapmak kaydıyla siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Oteller, alışveriş merkezleri, mağazalar, süpermarketler, kamu binaları, hastaneler, büyük yapıdaki işyerleri ve konutlar gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Bosch genel seslendirme ve acil anons sistemleri, mekanlarda reklam ve duyurular için kullanılabilirken oluşabilecek acil durumlarda da yönlendirme ve bilgilendirme yaparak insanların tahliye edilmesini sağlar.

Birinci sınıf kaliteye sahip Bosch Plena Serisi Genel Seslendirme Çözümleri, kullanıcı dostu fonksiyonları, ses kalitesi ve konuşma anlaşılırlığı yanında ideal ve kolay genişletilebilir seslendirme çözümleri sunmaktadır.

Yangın alarm sistemi ile entegre çalışabilen Bosch Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri, gelişmiş özelliklere, kolay kullanıma ve EN 54-16, EN 60849 standartlarına sahiptir.

Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri

Yüksek performanslı, çok yönlü genel seslendirme sistemi, eş zamanlı anons ve arka plan müziği için tek kanallı ve çift kanallı çalışma özelliğine sahiptir.

Altı bölge çıkışı ile son derece esnek olan sistem, Plena mesaj yöneticisi/zamanlayıcısı ve Plena amplifikatörlerle kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Plena Acil Anons Sistemi, EN60849, NEN2575, BS5839/8 ve EN54-16 gibi tahliye standartlarına uyumludur.

Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri

Arka plan müziği, anonslar, anons ve video sunumu için çok yönlü bir ses/video çözümü olan hepsi bir arada ünitenin kurulumu ve kullanımı kolaydır.

Pratik ve evrensel olarak uyumlu ürünle kullanıcılar, radyo dinleyebilir ve MP3 formatlı diskler dahili DVD ve CD oynatabilir.

Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri

Plena Mikser Amplifikatörü ile dört ayrı mikrofon/hat sinyali ve bir müzik sinyalini karıştırabilen yüksek performanslı profesyonel genel seslendirme sistemi ünitesidir.

İstenilen karışımı elde etmek için her mikrofon/hat sinyalinin ses düzeyi ayrı olarak ayarlanabilir.

Karışık çıkış ise ana ses düzeyi kontrolü ve ayrı yüksek/düşük ton kontrolleri ile kontrol edilir.

Ünitenin kullanımı kolaydır ve canlı bir çağrı veya net müzik sağlar. Amplifikatörün ayrıca öncelik, etiketleme ve ayar göstergeleri gibi gelişmiş özellikleri mevcuttur.

Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri

Tavan Tipi Hoparlörler ve Kolon Tipi Hoparlörler gibi ihtiyaca yönelik çeşitleri vardır. Mükemmel ses performansına sahip ve dahili özel klipsleriyle montajı kolaydır. İhtiyaca göre EN54-24 sertifikalı modelleri tercih edilebilir.

ip anons sistemi, acil anons sistemi fiyatları, yangın anons örnekleri ve nasıl kurulur?

gibi sorularınız varsa ya da satış, kurulum ve destek ihtiyacı için bizi mutlaka arayınız.

Müşteri (Danışma) Hizmetleri: 0324 515 00 76 – 0532 736 19 44

top