Görüntülü Diafon Sistemleri

Görüntülü Diafon Sistemleri

Yalnızca sesli interkom sistemlerimiz, kullanıcıların bir mekandaki ayrı konumlardan net, iki yönlü sesli iletişim kurmalarını sağlar.

Evlerde, okullarda, işyerlerinde ve sayısız başka yerlerde odadan odaya iletişim sadece sesli interkom sistemlerimiz kullanılarak gerçekleştirilebilir. İster ticari ister konut, ister büyük, ister küçük olsun, sadece sesli interkom seçeneklerimiz bir alandan diğerine anlık iletişim sağlayarak verimliliği artırır.

Sesli interkom sistemlerimizin bir kısmı, düğmeye basıldığında uygunsuz olunduğunda ahizesiz seçenekler sunar. Bununla birlikte, sesimizi yalnızca interkom sistemlerimizde kullanmamıza rağmen sabit bağlantı seçeneği seçilmediği sürece gizliliğe izin verilir.

Çok sayıda özellik ve faydaya sahip, son derece yetenekli Daire İnterkom Sistemleri ve Seçilmiş Çağrı İnterkom Sistemleri sunuyoruz.

görüntülü diafon sistemleri

Apartman Görüntülü Diafon Sistemleri

Apartman İnterkom Sistemleri tesisin büyüklüğü ve izlenecek entryways sayısına bağlı olarak çok sayıda özelliklere sahiptir. Daha iyi ağ güvenliği ve daha güvenilir bir bağlantı için sistemlerimiz kablo ile hazırlanmıştır. Apartman güvenliği gereksinimlerini karşılamak için çeşitli apartman interkom sistemleri sunuyoruz.

Wifi Kablosuz Görüntülü Diafon Sistemleri

Tek katlı evlerden çok katlı işletmelere kadar olan uygulamalar da kullanılabilecek bir kablosuz dahili telefon sistemi düşünün. Yerleşik veya çalışan erişim kontrolü gerektiren daha büyük tesisler için kablosuz interkom sistemini bir anahtar kartlı erişim kontrol pediyle birleştirin.

Neredeyse her yer için güvenli bir erişim kontrolü güvenlik sistemi sağlamak üzere her bir dış mekan interkom ünitesiyle 99 kadar iç mekan kablosuz ahizesini eşleştirin. Bu sistem tamamen kablosuz ve her birim için WiFi bağlantısı gerektirir.

Detaylı bilgi, satış ve kurulum için lütfen arayınız: 0324 515 00 76 – 0532 736 19 44
top