Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Güvenlik Sistemleri

 

Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Güvenlik Sistemleri

Hasta, Personel ve Tesis Güvenliğini Sağlamak için IP Video Güvenliği

Sağlık tesisleri büyüdükçe ve günün 24 saati bakım sağladığından, geniş bir güvenlik riski ve zafiyetleri karşısında daha savunmasız hale gelirler. 

Endüstri rehberleri, rahatlık standartlarında hastane güvenliğine artan bir bağımlılık getirirken, her bir hastanenin ve sağlık kuruluşunun ihtiyaçlarını karşılamak için doğru araçları kullanmak sorumluluğundadır.

Tuğra Güvenlik, sağlık kurumunuza eksiksiz koruma ile birlikte gelen rahatlığı sağlamak için sektörün en eksiksiz video güvenlik çözümlerini gururla sunar. 

Video yönetimi ve ağ tabanlı sistemlerimizle, merkezi veya uzak bir konumdan video görüntüleme / gözetleme sağlamak her zamankinden daha verimli hale gelmektedir.

Entegre Edilmiş Güvenlik Sistemi Çözümleri Sunuyoruz!

Hastanın, çalışanın ve ziyaretçi trafiğinin izlenmesini mi istiyorsunuz?

Güvenli alanlara göz atmaktan, hastane güvenliğini arttırmaktan, hasta güvenliğinden, kuruluşunuzun olası sorumluluk iddialarından korunmak mı istiyorsunuz?

Yoksa çalışma verimliliğini artırma, sağlık yöneticilerinin karşı karşıya kaldıkları maliyetleri azaltmak mı?

Hem şehir de hem de ulusal denetleyici kurumlara uyum sağlama konusunda Tuğra Güvenlik, aradığınız kaynaklara ve uzmanlığa sahiptir.

Yüksek hızlı ve entegre PTZ kameralardan 360 derecelik kapsama alanı için panoramik IP kameralara kadar, şirketimiz en dayanıklı ve güvenilir video güvenlik ekipmanlarını sunmaktadır.

Tuğra Güvenlik , Access Control, PSIM, plaka tanıma ve günümüzün en kritik kurulumlarının gün boyu güvenliği için talep ettiği diğer birçok özelliği de içeren tam entegre güvenlik çözümlerini tasarlamak ve dağıtmak için önde gelen üreticilerle birlikte çalışmaktadır.

Soru, İstek ve Önerileriniz için lütfen arayınız: 0324 515 00 76 – 0532 736 19 44

top