IP Kamera

Genel

IP Kamera

IP Kamera

 

IP Kamera

IP güvenlik kameraları, HD video kaydedebilmenizi, gün boyunca değişen ışık seviyelerini ayarlayabilmenizi ve hatta kameranızı uzaktan izleyebilmenizi sağlayan çok çeşitli özellik ve teknolojilerle birlikte gelir.

Bu özellikler kameranızı daha güçlü ve kullanışlı kılar, çünkü gözetim ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde bunları gerektiği gibi ayarlayabilirsiniz.

IP güvenlik kamerası sistemleri CCTV sistemlerinin geliştirilmiş halidir. IP kameralar aslında, kapalı devre televizyonun ağa bağlı ve sayısallaştırılmış versiyonlarıdır. Bu, sistem görüntüleri kaydeden ve bu görüntüleri daha sonra internet protokolü ağında paylaşan anlamına gelir.

Kameranız insanları tanımlamak, plakaları okumak veya bir suçun kanıtı olarak kullanılacak videoyu yakalamak için kullanılacaksa, HD çözünürlükte bir kamera istemelisiniz. HD kameralar, videoyu geleneksel kameralardan daha geniş ve daha net bir biçimde yakalar, böylece ne olduğunu kolayca belirleyebilirsiniz.

Ulaşılabilirlik

IP kameraların özellikle seçilmesinin ana nedeni , görüntülerin uzaktan erişilebilirliğidir. Kameralar bir ağa bağlanacağından, kullanıcı herhangi bir ek donanım veya yazılım gerekliliği olmadan görüntüleri veya kayıtları görebilir.

İhtiyacınız olan tek şey, dünyanın her yerinden ip kamera sisteminize güvenli bir şekilde bağlanmak için internete erişiminizin olması.

Erişim kolay ve kullanıcı dostu olsa da, Sanal Özel Ağ veya şirket internetini kullanarak erişim şifrelerini koruyabileceğiniz için izinsiz kişilerin sistem görüntülerini görüntülemesine asla izin vermez.

Depolama

Depolama ortamının kapasitesi dışında, saklayabileceğiniz görüntülerin veya kayıtların miktarıyla ilgili bir sınırlama yoktur. Farklı IP kamera türlerini kullanarak, herhangi bir konumun kayıtlarını görüntüleyebilir veya daha sonra görüntülemek üzere kaydedebilirsiniz.

Uyarılar ve Alarmlar

Bu, IP kameraların en yararlı özelliklerinden biridir. Ne zaman olağandışı bir görüntü veya kayıt olursa, video sunucusu kaydedilen e-posta adreslerine bir e-posta gönderebilir. Bu, acil önlemlerin alınması gereken yerlerde çok önemlidir.

Esneklik

IP kameraların bir başka yararlı özelliği de, herhangi bir kabloya veya başka donanım kaynaklarına ihtiyaç duymadıklarından, kolaylıkla hareket edebilmeleridir. Ağa bağlı olduklarından, ağdaki herhangi bir yerden taşınabilirler ve erişilebilirler.

Detaylı bilgi, satış ve kurulum için lütfen arayınız: 0324 515 00 76 – 0532 736 19 44

İletişim sayfası

ücretsiz keşif formu

top