İş merkezi ve Plaza Güvenlik Sistemleri

İş merkezi ve Plaza Güvenlik Sistemleri

Video Kamera Sistemi ve Yangından korunmak için Yangın Alarm Sistemi dahil olmak üzere, yatırımınızı özelleştirilmiş bir güvenlik çözümü ile koruyun.

Siz sadece işe odaklanın, yatırımınızı aşağıdakileri içeren eksiksiz bir güvenlik çözümü ile koruduğumuz konusunda güvence veriyoruz:

İzinsiz giriş ve çıkışlar

Hırsızlıklardan korunmak ve izinsiz giriş durumunda güvenlik güçlerini çağırmak için Alarm Merkezimin gelişmiş güvenlik sistemlerine ve çoklu izleme merkezlerine güvenin.

İşyeri Güvenlik Kamera Sistemleri

Çoğu zaman, bir video gözetim sisteminin varlığı hırsızlığı caydırmak için yeterlidir. Ayrıca işletmenizin çalışma saatleri boyunca dürüst olmayan çalışanları ve müşterileri 7/24 video gözetimi ile izleyin.

Yangın koruması

Güvenlik sisteminize entegre edilen yangın alarm algılama ve izleme servisimiz, yangın durumunda envanterinizi koruyacaktır. Sistemlerimiz optimum performans için ana güç kaynağınızı kullanır.

İş Güvenlik Raporlarını Aç / Kapat

İşletmenizi ne zaman açıp kapatacağınızı takip edin. Benzersiz kodlar kullanılarak korunan raporlar, şifre korumalı 24 saat çevrimiçi erişim yoluyla gerçek zamanlı olarak kullanılabilir.

Her işletme benzersiz olduğundan, 0324 515 00 76  – 0532 736 19 44 numaralı telefonlarımızı arayın veya bir fiyat teklifi isteyin. İhtiyaçlarınıza uyacak özelleştirilmiş bir plan oluşturmak için kapsamlı güvenlik uzmanlarımızdan biriyle bir toplantı ayarlamak üzere sizinle iletişim kuracağız.

top