Okullar ve Eğitim Kuruluşları İçin Güvenlik Sistemleri

Okullar ve Eğitim Kuruluşları İçin Güvenlik Sistemleri

Okullar ve Eğitim Kuruluşları İçin Güvenlik Sistemleri

Tuğra Güvenlik, ister yerel bir ilkokulda isterse bir üniversitede olsun, eğitim toplumunun değişen ihtiyaçlarını anlıyor. Güvenli bir okul kamera sistemleri ile güçlendirilmek zorundadır.

Herhangi bir olumsuzlukta okul kamera kayıtları ihtiyacınız olan bilgiyi size verebilir.

Okuldaki güvenlik kaygılarının artmasıyla, okulları daha güvenli hale getirmeye yardımcı olmak için okul müdürleri, yöneticiler, yetkililer ve topluluklarla ortak çalışıyoruz. Ülke çapında okullar suç ve şiddetin hedefi haline geldiğinden, okul güvenliğine ilişkin kaygılar önemli ölçüde artmıştır. Saldırı tespit güvenlik sistemleri, video gözetleme ve yangın alarm testi ve denetimlerinden okulları için tam entegre güvenlik çözümleri sunmaktayız.

Eğitim kurumları için son teknoloji entegre güvenlik sistemlerinin tasarlanmasında , sıkı bütçelerle çalışarak ve onlarca deneyimle en iyi güvenlik sistemlerinin kurulumunu yapıyoruz. Bu değişen dünyada güvenli ve güncel kalmanız için ihtiyacınız olan video gözetim, erişim kontrolü, yangın alarm sistemleri ve toplu bildirim sistemleri ile güvenliğinizi sağlayabiliriz.

Eğitim kurumlarını güvence altına alan onlarca yıllık deneyimle, öğrencilerinizi, çalışanlarınızı ve tesislerinizi korumaya yardımcı olacak güvenlik uzmanlığımız var, böylece gerçekten önemli olana odaklanabilirsiniz, eğitime.

Soru, Görüş ve Talepleriniz için bizi arayabilirsiniz: 0324 515 00 76 – 0532 736 19 44

top