Villa ve Sitelere Güvenlik Sistemleri

Villa ve Sitelere Güvenlik Sistemleri

Villa ve Sitelere Güvenlik Sistemleri için doğru adrestesiniz! Güvenlik nasıl sağlanır, çit alarm sistemi ile elektronik çevre güvenlik sistemleri hakkında bilgi ve hizmet almak için bizi aşağıda ki telefonlarımızdan arayabilirsiniz.

Hiçbir şey ailenizin, evinizin ve değerli eşyalarınızın güvenliği ve esenliğinden daha önemli değildir.

Tuğra Konut Güvenliği Sistemleri, en üst düzeyde kişisel güvenlik sağlamak için saldırı koruma ve yangın korumasını birleştiren en son Dijital İzleme Ürünleri kullanılarak tasarlanmıştır.

Aynı zaman da sistem yazılımı ve donanımı sürekli geliştirilebilir; bu, eski ekipmanı değiştirmek zorunda kalmadan en yeni teknolojiye geçeceğiniz anlamına gelir. Sistem ekipmanlarımız uygun maliyetlidir, villanızın veya sitenizin güvenliğinin güncel olduğundan emin olmanızı sağlar.

Sizin için tasarlayacağımız güvenlik çözümlerini gördüğünüz de kullanımı kolay ve son derece güvenilir bulacaksınız. Bunun nedeni, ürünlerimizin piyasadaki diğer ev güvenlik sistemlerinden farklı olmasıdır. Elektronik güvenlik ve erişim kontrolünü tek bir arayüz sisteminde birleştirir. Entegre koruma daha az bileşen, daha basit ve hızlı kurulum, daha verimli çalışma ve yönetim anlamına gelir. Bir Tuğra Güvenlik eğitimli ekip üyesi, sisteminizin kurulumunu takip ederek kurulum boyunca size yol gösterecektir.

İzinsiz Giriş Koruması

Tuğra saldırı güvenlik sistemleri, tarzınıza uygun bir dizi renk ve şık tasarımla gelen basit bir tuş takımı tarafından kontrol edilir. Tamamen kişiselleştirmeye ve güvenli bölgeyi izlemenize izin verir. İster evde, ister tatilde, isterseniz de dışarıda olun, güvenlik sistemleri tam koruma sağlayan bir mod da olacaktır.

Yanlış alarmlar ev alarm sistemlerinde yaygındır. Diğer sistemlerde, alarmı kapatmak tüm sistemi devre dışı bırakır ve sizi riske sokar. Tuğra Güvenlik sistemleri, kapıları, pencereleri ve hareket sensörü dedektörlerini izlemeye devam ederken orijinal alarmı susturmanıza izin verir.

Yangın ve Acil Durum Koruması

Villa ve site güvenlik sistemleriniz ayrıca eksiksiz bir duman / ısı detektörleri, CO dedektörleri ve acil durumların bildirilmesiyle ilgili gereklilikleri karşılamak için ihtiyacınız olan her şeyi içeren acil durum bildirim ürünlerini de içerir.

Plaka Tanıma Sistemi

Müşterilerimiz villa ya da site girişlerinde plaka tanıma sistemini kullanabilirler. Böylece araç giriş çıkışında tanımlanan plaka ile kumanda ihtiyacı olmadan giriş çıkış yapabilirler.

7/24 İzleme ve Destek

Eğitimli profesyonel ekipler, dilerseniz gizlilik ve haklarınıza saygı gösterirken hesabınızı aktif olarak izler. Tüm faaliyetler gerçek zamanlı olarak İzleme Merkezi’ne iletilir.

Ev sahipleri de güvenlik sistemlerini izleme ve ailenin programına uyarlama hakkına sahiptir. Sistem sahipleri, sistemlerini internet bağlantılı herhangi bir bilgisayardan veya mobil cihazdan kontrol edebilir. Anne ve babalar, çocuklarının okuldan eve döndüğünde, kapının açılıp kapandığını ve güvenli bir şekilde evde olduklarını bir uyarı ile bilebilirler.

Villa ve site güvenliği ile ilgili daha fazla bilgi için 0324 515 00 76 – 0532 736 19 44 numaralı telefonlardan satış ekibimize başvurabilirsiniz.

top