Alışveriş merkezi ve Mağazalar İçin Güvenlik Sistemleri

Alışveriş merkezi ve Mağazalar İçin Güvenlik Sistemleri

Bir alışveriş merkezi veya mağaza, çok sayıda insanın çeşitli nedenlerden dolayı günlük olarak ziyaret ettiği en kalabalık merkezlerdendir. Hırsızlık ve şiddet gibi olaylar için çeşitli güvenlik önlemlerine ve güvenlik sistemlerine sahip olması gereken mağaza, yemek alanı, geniş otopark alanları, tuvaletler, sinema salonları vb. birçok yer bulunmaktadır. Alışveriş merkezlerinde ki değerli eşyaların, çalışanların ve müşterilerin güvenliğini sağlamak çok önemlidir. Düzenli envanter, para ve insan akışına güvenlik sağlayabilecek birçok farklı güvenlik sistemi vardır.

Kamera ile Video Gözetimi

Herhangi bir suç faaliyeti, aksilik veya tıbbi acil durumlara müdahale için alışveriş merkezinin tüm bölümlerinde gerçekleşen faaliyetleri izlemek ve kaydetmek önemlidir. Bunun için farklı yakın çekimli (CCTV), kablosuz ve mobese şeklinde ki kameralar piyasada çok çeşitli seçeneklerle mevcuttur. Bu kameralar çeşitli açıları kapsar ve bir monitör odasına bağlanır. Bu monitör odası, izleme personelinin genel olaylara göz kulak olabileceği ekranlar içerir. Bu, potansiyel suç faaliyetlerinin izlenmesine ve suçluların tespit edilmesine yardımcı olabilir.

Yangın ve Sağlık Güvenliği

Bir alışveriş merkezi, her zaman yangın çıkma riski taşıyan halka açık bir yerdir. Yangın çıkması, mallara ve yaşamlara muazzam miktarda zarar verebilir. Alışveriş merkezlerinde güvenliği sağlamak için yeterli yangın söndürücüler ve yangın güvenliği denetimine sahip yangın güvenlik sistemi gereklidir.

Tuğra Güvenlik Sistemleri olarak alışveriş merkezi ve mağazalara güvenlik kamerası, hırsız ve yangın alarm sistemi kurulumu yapıyoruz. Bu sistemlerin kurulumu yönetmeliklere uyumlu işinin ehli profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Satış, Kurulum ve Teknik destek hizmetleri konusunda soru ve istekleriniz için lütfen arayınız: 0324 515 00 76 – 0532 736 19 44

top