Güvenlik Sistemleri Hizmeti

Genel

 

Güvenlik Sistemleri Hizmeti

Güvenlik Sistemleri Hizmeti

Güvenlik Sistemleri Hizmeti

En iyi ev güvenlik sistemleri firmaları arasında 10 yılı aşkın süregelen tecrübelerimizle ve referanslarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Evinize veya işyerinize en büyük tehdit hırsızlık ve saldırganlıktır. Bu nedenle, binanızı en son güvenlik sistemleri ve teknolojisi ile korumak çok önemlidir. Güvenlik kameralarının ve video kamera sisteminin uygun tasarımı ve kurulumu, ekstra bir güvenlik katmanı ve huzur sağlar.

Ticari Güvenlik Kamera Sistemleri

Hangi sektör olursa olsun, sisteme entegre güvenlik kameraları alanlarınızı sürekli olarak izleyerek veya seçilmiş belirli olayları kaydederek güvenliğinizi artırabilir. Zararları önlemek ve kanıtları yakalamak için ofislerinizin veya binalarınızın dışına monte edilebilirler. Güvenlik kameraları ayrıca çalışanları izlemek veya sigorta tazminatı ve yükümlülüğü için kullanılabilmektedir.

Tuğra Güvenlik, özelleştirilmiş iş güvenliği çözümleri oluşturmak için Mersin ‘de ticari müşterilerle çalışmaktadır. Güvenlik kamera servislerimiz, CCTV sistemlerinin ve konumlarının tam planlamasını, profesyonel kurulum ve izleme hizmetlerini içerebilir. Ayrıca bakım ve güvenlik kamera onarımları da yapabiliriz.

Konut Güvenliği Kamera Hizmetleri

Tüm konutlara güvenlik kamera kurulumları ve hizmetleri sunmaktayız. Ev ve site sahiplerinin evlerini ve ailelerini korumaları önemlidir. Güvenlik kameraları ekstra rahatlık ve huzur sağlar, ayrıca büyük ölçüde hırsızları ve saldırganları caydırır.

Güvenlik Kamerası Tipleri ve Özellikleri

Güvenlik kamera sistemleri, güvenlik kameraları, dijital video kaydedici (DVR) veya ağ video kaydedici (NVR) ve izleme yazılımlarından oluşmaktadır. Tuğra Güvenlik olarak, size en yeni çözümleri sunmak için çok çeşitli yüksek kaliteli ekipmanlar önermekteyiz.

Mevcut birçok güvenlik kamerası türü vardır:

Güvenlik kameralarımız, HD kameralardan oluşup, geniş alanların yakalanması için geniş açılı lensler, gece görüşü için kızılötesi kameralar, ağ / IP bağlantısı, akıllı telefon uzaktan kumanda özellikleri ve tüm hava koşullarına ve saldırı korumalı özelliklere sahiptir.

Ev veya işyeri için güvenlik kamera sistemini seçerken, anahtar sorular hangi kameranın kullanılacağı, görüntülerin / videoların nerede saklanacağı, bunların nasıl izleneceği ve bunlara nasıl erişileceğidir. Tuğra Güvenlik ‘ten bir uzman ile yapılan istişare, bu soruların cevaplarını belirleyebilir, burada amaç, konum ve yerel koşullar gibi birçok faktöre bağlıdır.

Yangın Alarm Sistemleri Hizmeti

Operasyonunuzun ve çalışanlarınızın güvenliği, yangın alarm ekipmanınızın güvenilirliğine bağlıdır. Tuğra Güvenlik ‘te, eğitimli ve sertifikalı teknisyenlerimiz, yangın alarm cihazlarınızı yönetmeliğe uygun olarak güvenle test edip, kontrol edecek ve inceleyeceklerdir.

Mersin itfaiyesi geçtiğimiz yıl 30 bin yangın olayına müdahale etti.

Yangın Alarm Test Hizmetleri

 • Fonksiyonel manuel çekme istasyonları
 • Fonksiyonel duman dedektörleri
 • Duman dedektörleri temizlik testi
 • Duman dedektörlerinin yangın alarm sistemine bağlılığı
 • Isı dedektörlerinin yangın alarm sistemine bağlılığı
 • Fonksiyonel ısı dedektörleri
 • Fonksiyonel duman dedektörleri
 • Kanal dedektörleri
 • Fonksiyonel sprinkler akış anahtarları
 • Sprinkler kurucuları
 • Fonksiyonel korna
 • Fonksiyonel çanlar
 • Ses, ortam gürültüsü % 15 üzerinde mi?
 • Sistem tipine bağlı olarak daha fazla test

Akıllı Hırsız Alarm Sistemleri Hizmeti

Dünya markası Bosch kalitesiyle geliştirilen Akıllı Alarm sistemlerimiz, eviniz de ve işyeriniz de yaşanabilecek birçok olumsuz duruma karşı her zaman hazırlıklı olmanızı, güvenli ve konforlu bir hayata kavuşmanızı sağlar. Geleceğin Teknolojisi Akıllı Alarm Sistemleri ‘ni şimdi uygun fiyata sunuyoruz.

Hırsızlık

Ev veya işyerinize izinsiz yapılan girişler söz konusu olduğunda, mobil uygulama üzerinden anında bilgilendirilir, Alarm Merkezi operatörleri de öncelikle sizden onay alarak ihtiyacınız var ise Emniyet güçlerini yönlendirir ve gereken müdahalenin yapılması sağlanır.

Sağlık

Gerçekleşebilecek acil sağlık durumunda hangi numarayı arayacağınızı düşünmenize gerek kalmaz. Yalnızca alarm paneli tuş takımında ilgili tuşlara basmanız yeterli. Alarm Merkezinin uzman operatörleri, acil sağlık yardımı almanız için gerekli yönlendirmeleri yapar.

Yangın

Alarm sisteminizin kurulu olduğu mekanda oluşabilecek yangın tehlikesi durumlarında, tuş takımı üzerindeki yangın tuşlarına basarak Alarm Merkezine acil durum sinyali gönderebilirsiniz. Bu sayede adresinize anında itfaiye yönlendirmesi yapılması sağlanır.

Panik

Herhangi bir panik anında, alarm sisteminiz kurulu olmasa bile gönderebileceğiniz özel bir panik sinyali butonu bulunmaktadır. Panik butonu veya tuş takımı üzerinden gönderdiğiniz panik sinyali, operatörlerimiz tarafından öncelikli olarak değerlendirilir ve derhal Emniyet güçleri yönlendirilir.

Gaz Kaçağı

Eviniz de veya işyeriniz de ilgili dedektörlerin yerleştirildiği ortamlarda gaz, duman veya ısı algılaması halinde devreye giren bir hizmetimiz vardır. Alarm sisteminizden gelen acil durum sinyali ile birlikte, operatörlerimiz öncelikle size, daha sonra ilgili birimlere haber verebilir.

Su Baskını

Su baskın dedektörlerinin su seviyesinin, istenilen düzeyin üzerine çıkması durumunda, alarm sisteminiz tarafından Alarm Merkezine bir sinyal iletilir. Uzman operatörlerimiz durumu değerlendirerek size bilgi verir ve olaya en kısa sürede müdahale edilmesi sağlanır.

Dünyanın neresinde olursanız olun, akıllı alarm sisteminizi mobil uygulama üzerinden uzaktan aktif hale getirin, devre dışı bırakın ve dilediğiniz gibi yönetin.

Evinizi veya İş yerinizi kısaca yaşam alanlarınızı sevdikleriniz için güvenle koruyun. Güvenlik sistemleri, tüm gün ve tüm gece boyunca kesintisiz bir koruma sağlanmasında hayati öneme sahiptir. Tuğra Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, Mersin ‘de bir çok ev, işyeri, kamu binaları, trafik ışıkları ve fabrikalara gururla Güvenlik Sistemleri Hizmeti vermektedir.

Amacımız yaşam alanlarınızı arzunuz dahilinde güvence altına almak olup sizlere cctv sistemleri, yangın alarm sistemleri ve hırsız alarm sistemleri başta olmak üzere bir çok güvenlik çözümleri sunuyoruz.

Güvenlik Sistemleri Hizmeti  konusunda
Detaylı bilgi, satış ve kurulum için lütfen arayınız: 0324 515 00 76 – 0532 736 19 44

 

top