Gece Görüşlü Kamera

Genel

Gece Görüşlü Kamera

Gece Görüşlü Kamera

HD Gece görüşlü kamera fiyatları ve özellikleri konusunda müşterilerimize çok çeşitli öneriler sunmaktayız. Son teknoloji en iyi gece görüşlü kamera sistemleri için bize güvenebilirsiniz.

Mersin’ de gece görüşlü güvenlik kamerası satış ve kurulum hizmeti veriyoruz!

Güvenlik kameraları, ev veya işyeri güvenlik sisteminin önemli bir bileşenidir. Gece görüşlü güvenlik kameraları, düşük aydınlatmalı ve tamamen karanlık ortamlarda (görüntü kalitesinden ödün vermeden) izleyebilir.

Suç aktivitelerinin veya tehlikeli durumların hayatınızı kontrol altına almasına izin vermeyin. Gece görüş kameraları ihtiyacınız olan korumayı sağlar. Hırsızlık ve diğer suçlara karşı caydırıcı olarak hareket eder. Çevreyi izlemek ve kaydetmek için güvenilen gece görüşü kamera teknolojisine güvenin, böylece aklınız arkada kalmasın. Seçebileceğiniz pek çok uygun fiyatlı kamera sistemimiz mevcut olup gece görüş teknolojisini kullandığınız da aslında değerli bir yatırım yaptığınızın farkına varacaksınız.

Soru, İstek ve Önerileriniz için bizi mutlaka arayınız: 0324 515 00 76 – 0532 736 19 44

iletişim formu

ücretsiz keşif formu

Mülkünüzü korumak için gece görüşlü kamera izleme teknolojisine ihtiyacınız varsa, kapılarınızın ve pencerelerinizin dışında neler olup bittiğini net bir şekilde görmenizi sağlayan bir IR aydınlatıcı ile gece görüşlü güvenlik kameralarının veya gece görüşlü gözetleme kameralarının avantajlarını göz önünde bulundurun. Günümüzün gece görüş güvenlik kameraları, ev güvenliği söz konusu olduğunda oldukça işlevsel ve uygun maliyetlidir. Gece ayarlarında düşük kaliteli, tanımlanamayan görüntüler hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Gündüz / Gece kameralarıyla, dışarıda zifiri karanlık olsa bile, mülkünüzün çevresini gözlemleyebilirsiniz.

Gerçek gündüz / gece güvenlik kameraları geceleri siyah beyaz görüntüler üretir ve gün boyunca renkli görüntüler yakalar. Geceleri siyah beyaz görüntülerin tasvir edilmesi kolaydır ve birçok kötü kaliteli gece görüş kameralarından daha az grenlidir. Gündüz ışığında gece / gündüz kameraları, gürültüyü azaltmak ve görüntünün kalitesini artırmak için siyah ve beyaz olarak gece manzaralarını kaydeder. IR kesme filtresi, gözetleme kamerasından çıkarıldıktan sonra, görüntü sensörünün, yakın IR dalga boylarına duyarlı hale gelmesini sağlar, böylece kameranın ışık hassasiyetinin, son derece düşük ışık seviyelerine veya hatta tam karanlığa erişmesine olanak verir.

Bu yenilikçi gündüz / gece görüşlü gözetleme kameraları, çıkarılabilir IR kesme filtreli güneş ışığının olduğu günlerde de çalışır. Güneş battıktan sonra, gece görüşü güvenlik kamerası otomatik olarak gece moduna geçmek için yakındaki IR ışığına güvenir. Düşük ışıklı veya zorlu aydınlatma koşullarında, gündüz / gece kamerası, Geniş Dinamik Aralık ve IR aydınlatıcılar gibi teknolojilerle düzgün şekilde açıklanmış görüntüler üretebilir.

top