Kamera Sistemleri

Genel

Kamera Sistemleri

 

Kamera Sistemleri

Tuğra Güvenlik, Okul, spor, tiyatro konferans salonu ses ve görüntü sistemleri ve çok amaçlı salon ses sistemleri satış ve kurulumu konusunda hizmet vermektedir.

Kamera Sistemleri, 4K / HD Entegre Kamera Uygulama Örnekleri ile canlı yayın kamera sistemi kurulumu yapıyoruz.

Müşteri Hizmetleri: 0324 515 00 76 – 0532 736 19 44

Ücretsiz keşif

İletişim Sayfası

Parlamento / Konferans Odası

4K / HD Entegre Kamera pozisyonlarını önceden tanımlayarak verimli kamera kontrolü mümkündür. Bunu PTZ Kontrol Merkezi ile birleştirmek, az sayıda ekipman ile yüksek verimlilik sağlar.

Parlamento / Konferans Odası

 

Etkinlik / HoW

Her sahne için en uygun kamera sistemini kurarak tüm sahneleri yakalamak mümkündür. Uzaktan Kamera Denetleyici gibi Uzaktan Çalıştırma Paneli (ROP) kullanılarak çok sayıda kameranın kontrolü sayesinde zengin şekilde çeşitli çekimler yapılabilir.

Etkinlik / HoW

Anlatım / Sunum

Öğretim elemanının hassas nüanslarını ve konferans salonunun genel atmosferini yakalamak için yüksek görüntü kalitesinde bir HD Entegre Kamera takılır. IP tabanlı bir konferans yakalama sistemine esnek bir bağlantı ile, kayıttan dağıtıma kadar her şeyi gerçekleştirmek mümkündür.

Kamera Sistemleri

TV Konferans

TV konferans kameraları için, müşteriler , ortamda ki tüm katılımcıları yakalayabilen kompakt ve yüksek görüntü kalitesinde HD Entegre Kamera’yı içeren geniş bir ürün yelpazesinden seçim yapabilir.

TV Konferans

Hava Durumu Kamerası

Yüksek hassasiyet, yüksek S / N oranı ve yüksek çözünürlüklü Full-HD Dış Mekan Entegre Kamera tavana monte edilebilir ve istasyonun içinde bir kontrolörle çalıştırılabilir. Şiddetli hava koşullarında düşük titreşimli net video çeker. Standart ekipman olarak su ve toz direnci ve siliciler ile, çekim zor olduğu zaman tsunami ve tayfun durumlarında bile güvenilir bilgi sağlayacaktır.

Hava Durumu Kamerası

Web Konferansı ve Web Seminerleri

Kullanımı kolay yazılım web konferansı ve web semineri çözümleri ile profesyonel bir kameradan USB’ye yüksek kaliteli 1080p video ve ses sağlanır.

 

Web Konferansı ve Web Seminerleri

Sosyal Medya Canlı yayını

 

Sosyal Medya Canlı yayını

top